Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Miscellaneous

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby Laura » 03 Jul 2011, 19:03

Runājot par tēmu, kas minēta pašā sākumā - man ir aizdomas, ka Daugavgrīva vispār ir kaut kāds Dieva un suņu ķērāju aizmirsts rajons. Te ne tikai pludmalē, bet pat starp dzīvojamām mājām agresīvi šakāļi ir paŗādījušies. Kā likums - visi virs vidējā izmēra. Ar mazajiem suņiem ne siksnā, ne bez tās vairs nevar normāli pastaigāties, lai aiz stūra neuzglūnētu kaut kāds liels bezsaimnieka radījums.
Šorīt mums bija vēl nepatīkamāks piedzīvojums. Rēzijai uzbruka lielā, bļaujošā kaija.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Brīdinājums tiem, kas pastaigājas pa Daugavgrīvas pludmali!

Postby OrlandoSeaHorse » 05 Jul 2011, 14:14

Vot ta, ari no kaijam jabaidas!!!!! :neparliecinats:

Komandu šurp ļoti labi zin, bet ir reizes, kad nepaklausa, ko lai daram, jo mans suns vēl skaitās kucēns (juniors).

Ja ir reizes, kad nepaklausa, tad nevis "ko lai daram", bet FLEKSIS! Relativa briviba skraidit un ostities + saimnieka kontrole vajadzigaja bridi. Ja, ja gribi, vari iedot man savu suni - nepamuks. Bus vai nu pavada klat vai durvis/varti ciet.
Galu gala ari lielajiem ir tiesibas negribet, ka jebkurs nak draudzeties. Varbut vinam vakar lidzigs jau purna iekoda? Doma, ka ja suns liels tad jau nu obligati sausmigi draudzigs miera mika? Palasies par iekssugas agresiju. Suns var but ideals attiecibas ar cilvekiem, bet bez mazakas saubisanas nokost katru suni, ko spej nokost. Un nemaz nejusties par to vainigs.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests