bumbas veļas mazgāšanai

Miscellaneous

bumbas veļas mazgāšanai

Postby dzungli » 05 Jan 2011, 14:07

Vai kādam ir reāla pieredze šīs bumbas lietošanā. Jau kādu laiku esmu ieinteresēta, bet neuzdrošinos iegādāties, jo nezinu, vai tiešām tā darbojas, kā reklamēts. Lūdzu, padalieties ar savu pieredzi! Paldies!
dzungli
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 01 Feb 2010, 20:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby Kriste » 06 Jan 2011, 15:31

User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby dzungli » 07 Jan 2011, 11:31

Paldies! Pārliecība neradās. Laikam jau cilvēcīgā interese ņems virsroku... :nagi:
dzungli
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 01 Feb 2010, 20:22

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby Sisija » 07 Jan 2011, 11:36

dzungli wrote:Paldies! Pārliecība neradās. Laikam jau cilvēcīgā interese ņems virsroku... :nagi:

Ja izmēģināsi, tad lūdzu padalies ar rezultātiem :nadzinji: .
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby bluebelton » 07 Jan 2011, 18:07

Teorētiski tādai bumbai vajadzētu mīkstināt ūdeni, domāju, ka tādu noteikti var lietot ķimiskā veļas mīkstinātāja vietā. Bet, lai izmazgātu netīrumus ir vajadzīgs sārms, tāpēc jau pulveri vai ziepes vai šķidro mazgāšanas līdzekli lieto.
Nu katrā ziņā būtu interesanti uzzināt tādas mazgāšanas rezultātu, kurā izmantota tikai šāda bumba! :jaut:
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby Bafija » 07 Jan 2011, 21:15

Pieņemu, ka tikai vieglo veļu, (piemēram gultasveļu, dvieļus) tāda bumba arī izmazgā tieši tā pat, kā eco/organic pulveri. Bet neticu, ka riktīgus bērnu ķēpu traipus, apsuņotas džinsas, u.c. pamatīgos traipus, kurus dažķārt pat niknie ķīmiķi nespēj izņemt, tā bio bumba izmazgās.
100% taisnība par sārmu :jaa:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby Cālis » 07 Jan 2011, 22:10

es pirms pāris gadiem ebayā nopirku pa 5 Ls 2 bumbas. Pamazgāju šo to un noliku bumbas plauktā. Tagad to reklāmu dēļ atkal atsāku mazgāt ar tām.
Ļoti netīru veļu neizmazgā, taču dvieļus, gultas veļu, un šādas tādas drēbes, kas nedaudz netīras, var izmazgāt. Manējām nav nekādas smaržas (kas bērna veļai ir labi, un vairāk pierāda to, ka tā tiešām ir eko), taču man patīk, ka gultas veļa smaržo - tāpēc pēc mazgāšanas ir jāņem bumba ārā un jātaisa vēl viena skalošana ar mīkstinātāju. Vilnas džemperi pēc bumbas elektrizējas, t.i. atkal jātaisa vēl viena tūre ar mīkstinātāju. Manējās bumbas ir cietas - viņas tos netīrumus arī tā kā izdauza. Tāpēc uz tām mīkstajām bumbām skatos ar aizdomām. Manām bumbām komplektā nāca vēl 2 porcijas ar mazajām bumbiņām, ko uzpildīt, un vēl kaut kāds īpašais traipu tīrītājs, ko tā arī nekad neesmu izmēģinājusi.
Mans secinājums - es nekad nepirktu šādas bumbas pat par 15 Ls, kur nu vēl 30! Ja gribas izmēģināt, var nopirkt ebayā daudz lētāk, un, ja nepatiks, nebūs žēl izmestās naudas. Veļas pulveris tā pat būs jāpērk un mīkstinātājs arī.
User avatar
Cālis
Baby
Baby
 
Posts: 54
Joined: 19 Oct 2010, 13:30
Location: Baloži, Katlakalns

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby Creme de la Creme » 07 Jan 2011, 22:53

Es arī skatījos ka daudz, daudz lētāki ir pasūtīt no ārzemēm šitās bumbas. Bet man kaut kā negribās ticēt ka tās patiešām ir tik labas! Tādas bumbas ražo jau dikti sen. Bet visi turpina lietot pulverus...Ja tās būtu tik labas - visi tās lietotu. Es nezēlotu arī tos 30 ls, ja vien tās strādātu. Tāpēc nākas iztikt ar eko pulveriem vai veļas ziepēm (tās nu izņem visus traipus)
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby guna » 09 Jan 2011, 23:29

Varu padaliities pieredzee- jau apmeeram gadu lietoju saadas- http://www.gizoo.co.uk/products/EcoFrie ... PPCGFRO430 un esmu vienkraasi sajuuusmaa:) Izmazgaa visa veida velju un dreebes. man viirs straadaa par automehaaniki un arii taas dreebes ir tiiras.Bumbas darbiibas pricips ir vienkaarss- taas kopaa sitoties jonizee uudeni un tas attira velju. Traipiem lietoju ekologisko Ecover traipu izneemeeju un tas kopaa darbojas kolosaali. Ieguvumi- naudas ekonomija nepeerkot veljas pulveri,velja smarzo peec skaabeklja(kaa ziemaa ienesot no aara) un nepiesaarnojam dabu :) kad ar meitu bijaam Ltavijaa naacaas mazgaat dreebes ar velas pulveri uz ko mana meita(nezinot kas ar ko tiek mazgaats) teica- mammu, taa velja smird- un kaa zinaams beerniem ir daudz asaaka oza kaa mums:)
ak jaa- veel papildus lietoju siis pasas firmas magneetisko bumbu kas nelauj velajsmasiinai apkalkoties un pie reizes miikstina uudeni.
User avatar
guna
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 25 Jan 2010, 22:08

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby energy » 10 Jan 2011, 08:30

Nemēģināšu nolikt tās bumbas, jo lietojis neesmu, bet, ja jau kaut kāda jēga rodas no tām tikai tad, kad viņas sasitas, tad mašīnai jābūt pustukšai? Jo, piem, veļas automāts ir paredzēts max 5kg veļas, zināt cik tas ir daudz? Mašīna ir piebāzta pilna un tur nu nekas nesitīsies kopā - tātad neizmazgāsies? Ja ieliksim, lai būtu pustukša, tad reāli mazgāsim 2x mazāk veļas un būs jāmazgā divas reizes, nevis vienu - vairāk ūdens un elektroenerģijas tiks iztērēts.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby guna » 10 Jan 2011, 10:59

Nav taa, ka jaabuut pustuksai-es lieku pavisam nedaudz mazaak kaa mazgaajot ar veljas pulveri un mazgaajot ar pulveri arii nav labi ja velasmasiinu piebaaz ljoti pilnu-neizskalojas kaartiigi :)
User avatar
guna
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 25 Jan 2010, 22:08

Re: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai

Postby Ella » 05 Feb 2011, 17:49

galvenais, ka topiks ir: BIOWASHBALL zaļā bumba veļas mazgāšanai, bet sarunas te iet par visādām citādām bumbām, bet ne par pašu BIOWASHBALL: www biowashball lv . Ir ļoti liela atšķirība starp oriģinālo BIOWASHBALL un citām mazgāšanas bumbām, kura ražo Ķīnā... DDD
Ella
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 05 Feb 2011, 17:45

Re: bumbas veļas mazgāšanai

Postby Inese A » 05 May 2011, 14:34

Par tām bumbām, šobrīd cenuklubs.lv akcija šīs bumbas var nopirkt pa 4.99Ls, un tad jau var noskaidrot der vai neder:)

http://www.cenuklubs.lv/lat/iveikals/pr ... reiz_.html
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests