Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Miscellaneous

Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby AliseM » 21 Jan 2011, 15:49

:svece: ... ir noticis nenovēršamais - VIŅŠ (TV) no mums ir aizgājis...
pēc gandrīz 20 gadu ilgas kopā būšanas ir sērīgi...
bet...
ir ne tikai šī sērīgā vēsts... :nadzinji: mums vajag jaunu draugu, ar kuru kopā pavadīt tumšos ziemas vakarus :nagi:

vai kādam forumietim ir kas iesakāms - kas un kā, un kur u.t.t.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Fetch » 21 Jan 2011, 18:48

SAMSUNGu, kurš ražots Slovākijā - laba pieredze.
...Beauty without Vanity,
Strength without Insolence,
Courage without Ferosity,
and all the virtues of Man without his Vices...
Fetch
Baby
Baby
 
Posts: 73
Joined: 23 Mar 2010, 20:39
Location: Rīga

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby energy » 21 Jan 2011, 23:06

Pašam ir samsungs un pēc divu gadu lietošanas esmu apmierināts. Galvenais izvērtēt, ko īsti no TV vēlies. Būs tikai TV pārraidēm? Vai arī filmas utt? Tad arī sakrāmē visas nepieciešamās funkcijas un izvēlās to kurš patīk un kurš maciņam draudzīgs :)

P.S. Ja tagad pirktu, noteikti, ka tomēr izvēlētos nedaudz piemaksātu un paņemtu Philips. Kaut kā tomēr phiļas bilde labāk patīk :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby AliseM » 22 Jan 2011, 13:23

biju veikalā (vispār 2), apskatījos, paklausījos... gaidu TV meistara viedokli par vecā TV veselības stāvokli. ja nekā, tad izvēle ir starp Samsung un Philips, obligātās prasības: izmērs 32collas, FULLHD, 100Hz, izšķirtspējas ciparus uzreiz tā neatceros, USB u.t.t. Vēl ir jautājums starp LCD un LED - tā arī nesagaidīju pārliecinošus + vai -. vēl man iepatikās tie TV varianti, kuriem balts rāmītis - manām acīm tas patika :jaa: mans vīrietis gan tā nedomā :soks: nu lūk diskusija iet vaļā :hih:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby energy » 22 Jan 2011, 16:46

Man ir LCD, jo LED jau kaut cik pieejami tikai nesen parādījušies (neesmu sekojis līdzi, cik šobrīd tā tehnoloģija ir labi attīstīta).
Mūsu TV ir sarkana maliņa (tāda kā nedaudz caurspīdīga stikla) un pērkot tā uzreiz iekrita acīs (vismaz nelikās tik vienmuļš).
Nav jau jāskatās tikai uz samsung un Philips, citi jau slavē arī Sony, Panasonic u.c. Ja izvēlas Philips un TV liks pie sienas (kaut vai uz galdiņa), bet nevis kādā sekcijā utt, tad ir jēga papētīt ambilight (aizmugures apgaismojumu, kurš iekrāsojas tādās krāsās kā pa TV bilde).
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby AliseM » 22 Jan 2011, 18:41

oi, tikai ambilight funkcijas esamība naudas vērtībā izskatās +180Ls! Es jau paskatījos :soks: Bet ambilight esot vajadzīgs tad, ja istaba tumša vai arī ir niķis skatīties TV tumsā. man it kā ir gaiša istaba un TV es skatos tikai pie ieslēgtām lampām, jo diezgan bieži apvienoju skatīšanos ar kādā citām nodarbēm, piemēram, suņa ķemmēšanu. kam ir ir garspalvainās šķirnes, tas sapratīs :hih:
Šīs divas firmas it kā vismazāk tusējot pa remontdarbnīcām. Nu, par philips vēl ir samērā sliktas atsauksmes par 2009.gada modeļiem - tikai lūdzu :tomati: - tā ir tikai tā info, ko var sagrābstīt netā...
Par LCD un LED es saņemu tik pretrunīgu info, ka pilnīgi tiek sagrozīta galva - man pašlaik ir putra par šo tēmu.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby energy » 22 Jan 2011, 20:15

Ambilight atšķirība cenā ir ievērojama un tā ir atkarīga arī no tā, cik "krutu" to izvēlas.
Nav jau TV jāskatās tumšā istabā, lai izbaudītu šo fīču. TV jau parasti skatās pie fona apgaismojuma un tad šo lietu arī var izbaudīt. Bet Jums jau pašiem jāizvērtē ko vajag un ko nē :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Liana » 23 Jan 2011, 20:18

Philipsam bildite ir labaka, tas tiesa. Saistis ar to, ka Philips jau n-tus gadus nodarbojas ar petniecibu (fosfori utt).
Liana
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 02 Nov 2010, 16:29

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Kriste » 23 Jan 2011, 20:42

Mēs nesen iegādājāmies Philipu ar Ambilightu. Kvalitāte, protams, ļoti laba. Un tas ambilights noder ne tikai gaišās istabās, jo tam ir tomēr nedaudz dziļāka funkcija, kā arī rada kaut kādu tur efektu, skatoties TV + mazāka slodze acīm esot. Kas man nepatīk - Philipsam kanāli ir jāuzstāda pašam manuāli + nosaukumi jāraksta ar roku. Nezin kāpēc tas nenotiek automātiski. It kā iekšā ir dekoders, gribējām pieslēgt digitālo, izrādās, tas iebūvētais dekoders neder, nācās tomēr meklēt aizkrāmēto vecajam TV nopirkto dekoderi. Atkal liekas pultis. Tik neiedziļinājos, kam tā vaina bija, vai nu televīzijas kompānijai, kam vajag mazāk populārus dekoderus vai TV.
Baigi patīk USB ligzda. Tik vēl neesmu sapratusi, vai Flešu tam nav paredzēts ņemt, vai es nemāku pieslēgt.
+ Patīk kvalitātīvā latviešu valoda, lietojot TV.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby AliseM » 23 Jan 2011, 22:01

Nu, re! Es jau uz Philips sabriedu, bet nu tomēr bez ambilight - dikti jau neiet zem iespējamām finansēm. Es jau tā no sākuma skatījos kaut ko līdz 250 :sarkstosa: , bet, kad iepazinos tuvāk ar visiem Hz, HD u.t.t., cipars strauji palecās pa 100 uz augšu. ja ambilight, tad tas bija tuvu 500 vai pat vairāk. Par Philips mani arī brīdināja, ka tiem esot smaga uzstādīšana, bet, kad pierodot un pielec Philips domāšanas veids :hih: , tad esot OK.
es pagaidām atliku pirkšanu, jo vēl joprojām nezinu, kas ir ar manu veco TV.

vai jūs pirkāt veikalā vai internetā?
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Ivettta » 23 Jan 2011, 22:19

Mes pirkam interneta, pixmania.com, maneejais ir pec dabas tads loti taupigs - atrada visletako no labaakaa..mums sanaca ietaupit gandriz 200 eiro.
Latvija, domajams, pat vieteejos interneta veikalos ir letak neka veikalos.
www.salidzini.lv, www.kurpirkt.lv :)
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Ivettta » 23 Jan 2011, 22:29

aa...un mums ir Samsung LE32B530. Aizpagajusos Ziemassvetkos nopirkam kaa davanu mums :kanepe: , gads jau pagajis, nekadu sudzibu, nekadu "gluku". Labs Tv. :)
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby energy » 23 Jan 2011, 23:02

Kriste wrote:Kas man nepatīk - Philipsam kanāli ir jāuzstāda pašam manuāli + nosaukumi jāraksta ar roku.

Šo nesapratu. Vai tad tas skaitās manuāli, ja uzliek autosearch (vai kaut kā tā saucās)? Nosaukumi vismaz pie kabeļTV pieslēguma bija jāraksta ar roku, kā ir ar digitālo es nezinu.

TV pirku xnet.lv
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Kriste » 23 Jan 2011, 23:07

AliseM wrote:
vai jūs pirkāt veikalā vai internetā?


Elkorā ar atlaidi... Jā, mums gluži kā Ivettai sanāca dāvana mums visiem no vīra (bet galvenokārt sev, protams :hih: ) Z-svētkos. (p.s. Ivettta - a Tev iepriekš nebija tikai 2 T? Es tikko kaut kā samulsu, ieraugot trešo :hih: )
I-veikalos, protams, būs lētāk.

energy - vot, nebija tāda autosearch... Nu, vismaz digitālajai TV... Parastajai laikam bija tā iespēja, bet digitālo varējām pārbaudīt, tikai uzzinot vajadzīgās frekvences.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Ivettta » 23 Jan 2011, 23:15

Kriste, it ka 3, bet visi raksta kaa 2. :kanepe:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby BViper » 24 Jan 2011, 08:08

Jautājums ko Tu pati vēlies - kvalitāti vai saprātīgu cenu?

Sony - Nenormāli dārgs, bet labs.
Samsung - cena sakarīga, personīgi man nepatīk krāsu gamma. Pārāk silta un saplūdusi.
Sharp - labi, bet padārgi TV
Tomson - puslīdz labi aparāti, tikai nav ļoti izplatīti LV
JVC - normalī, bet padārgi

Personīgi es sev ņemtu Philips vai Panasonic (ja apskatītu EISA Award, parasti TV sekcijā pirmo vietu ņem vainu Philips vai Panasonic).

P.S. LG izmanto Philips LCD matricas, līdz ar to nepieminēju, bet ir mīnuss ar pārējo apkārt matricai :D
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby AliseM » 24 Jan 2011, 13:31

BViper wrote:Jautājums ko Tu pati vēlies - kvalitāti vai saprātīgu cenu?

Sony - Nenormāli dārgs, bet labs.
Samsung - cena sakarīga, personīgi man nepatīk krāsu gamma. Pārāk silta un saplūdusi.
Sharp - labi, bet padārgi TV
Tomson - puslīdz labi aparāti, tikai nav ļoti izplatīti LV
JVC - normalī, bet padārgi

Personīgi es sev ņemtu Philips vai Panasonic (ja apskatītu EISA Award, parasti TV sekcijā pirmo vietu ņem vainu Philips vai Panasonic).

P.S. LG izmanto Philips LCD matricas, līdz ar to nepieminēju, bet ir mīnuss ar pārējo apkārt matricai :D

No šiem visiem Tomson un LG bija ļoti plaši pārstāvēti remontdarbnīcā - tāpēc uzreiz izkrita no mūsu izvēles.
Ja jāatbild uz jāutājumu, tad gribu max iespējamu kvalitāti (tai pat laikā atsakoties no dažām ļoti vilinošām fīčām, kuras nav obligātās un kuras tomēr nevaru atļauties) , bet par saprātīgu cenu!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Eklēriņš » 24 Jan 2011, 13:38

Toč ar Tomsonu tik švaki? :soks: Man viņš gadus 17 jau kā godam kalpo, jau cik reizes ir bijusi doma par ko jaunāku un modernāku, bet kā tādu uzticamu pensi atlaist no darba - tā arī turpinām skatīties un ne reizi uz slimnīcu nav vests vai dakteris aicināts! :estevisamilosu:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby AliseM » 24 Jan 2011, 14:21

EkleriŅ! TTT (ka tik kas nenotiek!) :tikainesaki: :hih: man gan viena kolēģīte arī slavē savu LG.
varbūt, ka tālajos 90 -tajos viņiem bija labāka kvalitāte, bet tagad - ko nu es redzēju, to nu godīgi arī pateicu. tagad jau visi tie Tālo austrumu vai Polijas meitas uzņēmumi dara savu.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Kādu TV labāk pirkt? un kur?

Postby Ivettta » 24 Jan 2011, 14:27

A LG nebija tas, kuram kanaali "ilgi parsledzas" vai tas bija vecais Samsungs?
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests