Flexi pavads

Miscellaneous

Flexi pavads

Postby SURI » 13 Jan 2011, 14:09

Все время мы использовали поводок фирмы Ferplast Flippy, но он сломался, приобрела фирму Flexi. У кого такой есть? Вот я сейчас думаю, не сломан ли он или у него такой принцип работы.
Ferplast Flippy - при включении режима блокировки, нитка затягивается вовнутрь, но не дает собаке уйти.
Flexi - при включении режима блокировки, нитка блокируется и остается в этом положении, в котором есть. Собака подходит ко мне, но нитка болтается, падает на пол как простой поводок. Получается что-бы затянуть нитку мне надо проделать еще несколько движений, снова дернуть за рычать - снять блокировку, потом опять нажать на рычать - включить блокировку.
Подскажите пожалуйста - норма ли это. Тк в район, где этот зоомагазин есть, я еще не скоро поеду.
User avatar
SURI
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 15 Feb 2010, 17:50

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Flexi pavads

Postby eldberg » 13 Jan 2011, 14:19

Fleksi var pirkt, mums malamuts nesalauza ;)
ne lentu, bet trosi gan labāk.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Flexi pavads

Postby Cālis » 13 Jan 2011, 14:42

Flexim tā arī ir, ka nobloķējot pavada vairs neiet ne iekšā, ne ārā. Es parasti nobloķēju tad, ja vajag suni vest sev blakus īsā pavadā, bet pārsvarā staigājam ar nenobloķētu - trosie ietinas vai iztinas. Un, lai suni pievilktu klāt, es izmantoju nevis bloķējošo pogu, bet to, kas nostopē tad, ja ir nospiesta - nospiežu, pavelku suni, atlaižu (pavada ietinas).
Last edited by Cālis on 13 Jan 2011, 14:46, edited 1 time in total.
User avatar
Cālis
Baby
Baby
 
Posts: 54
Joined: 19 Oct 2010, 13:30
Location: Baloži, Katlakalns

Re: Flexi pavads

Postby brex » 13 Jan 2011, 14:46

Flexi pavada - ja nospiesta bremze (gan islaiciga - kas jatur, gan ilglaiciga), tad pavada apstajas un ieksa nevelkas, ja suns pienak tuvak - krit zeme

Ja atlaiz bremzi un pavada ir nospiegota - ari citreiz nesak vilkt ieksa, ja sagriezusies lentas pavada - ari citereiz nevelk ieksa. Ja suni vajag atri pievilkt klat - tad atlaiz bremzi, izstiepj roku, nostope, atlaiz, izstiepj roku - sanak ta bisku jocigi, bet tikai japierod :)

es un Calsi vienlaicigi dodam komentu par suna pievilksanu klat :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Flexi pavads

Postby SURI » 13 Jan 2011, 15:09

Paldies par atbildem. Varu tad secināt, ka firmas FERPLAST flexi pavads ir ērtāks lietošānā nekā firmas FLEXI flexi pavads. Būs jāpierod pie jauna pavada, pirkumā brīdī neiedomājos pārbaudīt šo sīkumu.
atradu tagad pat video http://www.flexi.de/flexi-ru/handhabung ... or=3410017
Tiešam nedaudz jocīga sistēma, vairākas reizes mēģinot īkšķis ir pamatīgi noguris, arī nagus būs jāgriež īsāk.
:hih:
User avatar
SURI
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 15 Feb 2010, 17:50

Re: Flexi pavads

Postby Panda Bear » 13 Jan 2011, 17:21

SURI wrote:Paldies par atbildem. Varu tad secināt, ka firmas FERPLAST flexi pavads ir ērtāks lietošānā nekā firmas FLEXI flexi pavads. Būs jāpierod pie jauna pavada, pirkumā brīdī neiedomājos pārbaudīt šo sīkumu.
atradu tagad pat video http://www.flexi.de/flexi-ru/handhabung ... or=3410017
Tiešam nedaudz jocīga sistēma, vairākas reizes mēģinot īkšķis ir pamatīgi noguris, arī nagus būs jāgriež īsāk.
:hih:

Manuprāt, pierašanas vaina. Man arī, ja iedod citas sistēmas pavadu, ne Fleksi, ir grūti :). Fleksis labs un izturīgs! Tos iznīcinājuši mūsmājās ir tikai mazi, nepaklausīgi zobiņi :pilnmeness:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Flexi pavads

Postby Cālis » 13 Jan 2011, 18:03

SURI wrote:Paldies par atbildem. Varu tad secināt, ka firmas FERPLAST flexi pavads ir ērtāks lietošānā nekā firmas FLEXI flexi pavads. Būs jāpierod pie jauna pavada, pirkumā brīdī neiedomājos pārbaudīt šo sīkumu.
atradu tagad pat video http://www.flexi.de/flexi-ru/handhabung ... or=3410017
Tiešam nedaudz jocīga sistēma, vairākas reizes mēģinot īkšķis ir pamatīgi noguris, arī nagus būs jāgriež īsāk.
:hih:

Nav jau tik traki! Tiešām pierašanas vaina! Es kādreiz pat ar saviem garajiem gēla nagiem tiku galā. :mierina:
User avatar
Cālis
Baby
Baby
 
Posts: 54
Joined: 19 Oct 2010, 13:30
Location: Baloži, Katlakalns

Re: Flexi pavads

Postby Laura » 13 Jan 2011, 20:41

Man ir gan Flexi, gan Ferplast. Ferplasts ir eertaaks, bet smagaaks (vajadzeeja ar man pasuutiit 50 kg sunim vinju...)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Flexi pavads

Postby SURI » 14 Jan 2011, 15:21

Nē, nē, tomēr es nevaru pierast pie Flexi pavada, kad vienā rokā uz pavadas :hih: ir 1 g.v. bērns, otrā rokā suņs uz pavada, tad ārkartīgi neērti veikt liekas kustības. Pārdodu. :tikainesaki:
User avatar
SURI
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 15 Feb 2010, 17:50

Re: Flexi pavads

Postby onetouchspark » 16 Jan 2011, 19:39

Par flippy nezināju, tiešam liekas ērtāk :neparliecinats:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Flexi pavads

Postby Robins » 16 Jan 2011, 20:03

Nez vai ērtāk.
Ar Flexi to pašu var veikt nevis liekot fiksētu bloķēšanu, bet nospiežot pogu un atlaižot tajos brīžos, kad attālums līdz sunim samazinās. Ok, ir par kapeiku sarežģītāk, ir nepieciešamas nelielas iemaņas un nedaudz reakcija.
Savukārt, ja pareizi saprotu ferplasta darbības principu, nekādi nesaprotu, kā to varētu lietot kā fiksētu pavadu piemēram 1m garumā (ejot blakus vai ieejot veikalā). Un tur man bieži neder - jo īsāk jo labāk - piemēram, lai suns var apgulties gaidot rindā - tāpēc vajag tieši izvēlēto garumu. Ar ferplastu sanāk - ja suns pienāks par 20cm tuvāk, samazināsies saites garums - lai to atjaunotu jānoņem bloķēšana, jāpagarina saite, jāuzliek atpakaļ.
Tāpat - piesiet pie galdiņa kafejnīcā, piesiet pie zemē ieskrūvējamā āķa u.c. Ar ferplast acīmredzot - nekādi.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Flexi pavads

Postby undd » 16 Jan 2011, 23:42

Robins wrote:nospiežot pogu un atlaižot tajos brīžos, kad attālums līdz sunim samazinās.


tas pavisam noteikti nav sarežģīti, pati tā fleksi darbinu, vienīgi sākumā bišķi var pasāpēt īkšķa locījuma vieta, nu vismaz man tā bija, kad man manu fleksi uzdāvināja, bet tas ir pārejoši, tās ir tikai pirmās pāris dienas, pēc tam nekas vairs nesāp ;)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Flexi pavads

Postby iveta kazaka » 18 Jan 2011, 09:45

Kad mēs dodamies pastaigā,tad katrā rokā man pa Fleksi pavadai ,nu nav ne vainas-izrādās ,ka abas rokas vienādi izveicīgas! :hih: Gan jau pieradīsiet.
User avatar
iveta kazaka
Baby
Baby
 
Posts: 85
Joined: 16 Jan 2010, 07:41
Location: Liepāja

Re: Flexi pavads

Postby OrlandoSeaHorse » 18 Jan 2011, 10:32

Mēs arī ejam 2 suņi pie flexi pavadām. Es pat nezināju, ka ir pavadas ar citādu darbības mehānismu arī. Kā man patīk - nekāda vaina, nagi visi vietā, tikai reizēm gribētos arī kādu brīvu roku. Uz brīdi jau var abas vienā rokā saņemt, lai fotografētu, piem., bet ne ilgi. Vienīgais, ko var pasūdzēties - ja gadās nogāzties pret asfaltu, tad ar flekša kasti rokā riebīgāk sasit pirkstus. Bet tas nav no firmas atkarīgs.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Flexi pavads

Postby Panda Bear » 18 Jan 2011, 10:35

iveta kazaka wrote:Kad mēs dodamies pastaigā,tad katrā rokā man pa Fleksi pavadai ,nu nav ne vainas-izrādās ,ka abas rokas vienādi izveicīgas! :hih: Gan jau pieradīsiet.


Es vasarā uz jūru gāju katrā rokā pa 2 Flekšiem :jaa:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Flexi pavads

Postby OrlandoSeaHorse » 18 Jan 2011, 15:29

Panda Bear wrote:
iveta kazaka wrote:Kad mēs dodamies pastaigā,tad katrā rokā man pa Fleksi pavadai ,nu nav ne vainas-izrādās ,ka abas rokas vienādi izveicīgas! :hih: Gan jau pieradīsiet.


Es vasarā uz jūru gāju katrā rokā pa 2 Flekšiem :jaa:
Tev beigās visi nesasējās vienā kūlītī? Manējie ik pa brīdim jāatšķetina, citādi šie mainās vietām, auklas savērpjas un nekas vairs nekur neieritinās.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Flexi pavads

Postby iveta kazaka » 19 Jan 2011, 09:07

Nu it kā nesienās kūlītī ,jo pie vienas pavadas ir vēl sadalošā pavada divām suņu dāmām,bet pie otras pavadas iet čalītis. :viltigs:
User avatar
iveta kazaka
Baby
Baby
 
Posts: 85
Joined: 16 Jan 2010, 07:41
Location: Liepāja

Re: Flexi pavads

Postby OrlandoSeaHorse » 19 Jan 2011, 16:21

iveta kazaka wrote:Nu it kā nesienās kūlītī ,jo pie vienas pavadas ir vēl sadalošā pavada divām suņu dāmām,bet pie otras pavadas iet čalītis. :viltigs:
Tev nu gan sarežģīta sistēma! Foto ieliksi? :foto:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Flexi pavads

Postby iveta kazaka » 20 Jan 2011, 08:42

Nu labi-brīvdienās pacentīsimies nobildēties! :)
User avatar
iveta kazaka
Baby
Baby
 
Posts: 85
Joined: 16 Jan 2010, 07:41
Location: Liepāja

Re: Flexi pavads

Postby Panda Bear » 24 Jan 2011, 19:37

OrlandoSeaHorse wrote:
Es vasarā uz jūru gāju katrā rokā pa 2 Flekšiem :jaa:
Tev beigās visi nesasējās vienā kūlītī? Manējie ik pa brīdim jāatšķetina, citādi šie mainās vietām, auklas savērpjas un nekas vairs nekur neieritinās.[/quote]

Nesasienas, ja saliek pareizos pārus: Panda un Meškis; Tigers un Robis. Ja pārus samiksētu, tad es jūru sasniegtu uz vēdera (ļoti nobrāzta) :hih:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron