Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Miscellaneous

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Rotija » 29 Oct 2010, 10:27

Greylove wrote:Man, kā 2 mūžam slapju ūdru saimniecei būtu kas sakāms šajā sakarā. :kanepe:


Nu,nu,kas? :kanepe:
Jo man ar tādi paši ir. Bet tāpat neredzu jēgu šāda dvieļa iegādei. :hih:
Labi,man pašas matiem ar pietiek ar parasto dvieli,tā kā es vnk nepareizā auditorija šādām lietām. :neparliecinats:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 29 Oct 2010, 15:58

Mēs esam izmēģinājuši cimdiņus pēc pastaigas ar to noslaucīju punčus un ķepas. Pārsteigums bija - abi cimdiņi labās rokas :hih: , laikam jau domāti slaucīšanai ar vienu roku. Ķepas noslaucījās labi, cimdiņā palika arī dublīši (tagad jāštuko kā tos mazgāt). Suņiem slaucīšana patika, stāvēja viens otram blakus un gaidīja, kad pienāks kārta :dejosuns: . Velkot pāri mugurām, suņi bija kaifā. Es viņus esmu pieradinājusi pie izsūkšanas ar putekļusūcēju, varbūt vienkārši šāds process patīk (kaut gan gumijotā birstīte dikti nepatīk). Nu tādi pirmie iespaidi. Rīt mazgāsimies, tad jau redzēs, kā tieši dvielītis strādā. :smarzas:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby madzhy » 29 Oct 2010, 19:54

PB
Es jau domāju, labāk nesmērē tos cimdiņus priekš ķepām!
Man šķiet, ka pa lielam tie cimdiņi domāti suņa ātrākai izsausināšanai pēc kārtīgi slapjām peldēm vasarā (kad mašīnā uzreiz jālaiž..) vai pēc vannas, lai ātrāk izžūst.. Kaut kā tā. Pašai gan pieredze nav bijusi konkrēti ar suņcimdiem, tikai nojausma, kā tas varētu būt. :sarkstosa:
Pa manam, vislabāk ķepām der- slapja lupatiņa parastā! Jo tur jau ne tik daudz tā slapjuma, cik netīruma, bet lupatiņu parasto pēc tam easy izskalot, un nav jāštuko!
Bet šādu cimdiņu/dvielīšu priekšrocības gan jau vairāk novērtē spalvaino šķirņu īpašnieki... ;)
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Laura » 30 Oct 2010, 19:06

Ivettta wrote:Laura, a kads bus tas mikroskiedras no Maximas gala? Noteikti Irlandija supermarketos ari tadus var uzrakt. :ninja:

Vai, viņi ir daudz un dažādi... Man ļoti patika trīs lupatu paka, ko es Tchibo veikalā Vācijā nopirku. Viena lupata tur bija stiklu spodrināšanai, divas pārējās mitrumu uzsūcošās. Vēl bija. Viņas vēl 1 Eiro veikalos var dabūt. Un mūsu Maximā. Gan jau jūsu veikalos arī ir.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Ivettta » 30 Oct 2010, 20:05

Laura , tas lupatinas, kas virtuvei domatas, vinas nav tadas baigi liekas, ka dvieli, dzeltena krasa? Vai pie masinas piederumu stenda, ari dzeltenas? Es rit aizbrauksu paluret. :ninja:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 30 Oct 2010, 20:56

Nu tā, esmu izmēģinājusi visu un man ir pirmās atsauksmes. Vienu no abiem cimdiņiem izmantoju mačalkas vietā, saslapināju, uzlēju šampūnu un biju patīkami pārsteigta, ka smuki saputoja un kopumā viena suņa mazgāšanai es iztērēju ļoti maz šampūna (parasti es uz vienu suni iztērēju apm. 10 vienības šampūna, tagad uz vienu suni iztērēju vienu!!!). Beržot suni ar cimdiņu, pamanīju, ka labi nāca ārā tumšie pleķi - ķepām, purniem, locītavām, kam agrāk lietoju balinošu šampūnu. Panda man bija dikti nopumpojies un pumpu vietas bija tumšas, tas viss smuki izmazgājās.
Tātad cimdiņu 10 ballu skalā novērtēju ar 8 (vienīgais, kas nepatika - tas ir daudz par lielu, man šļuka nost no rokas, nav nekādu savilcēju, kas prasītos, jo slapjš un saziepēts, tas slīd nost no rokas).
Par dvielīti esmu stāvā sajūsmā. Agrāk es uz vienu suni tērēju vienu lielo (220x200) palagu un vienu tādu pašu konvertu, kas ilgi žuva un suns tāpat bija slapjš. Šis dvielītis ir paredzēts vienam sunim, t.i. - viens dvielītis, viens suns. Robis gāja vannā pirmais un pēc slaucīšanas bija gandrīz sauss. panda gāja pēc viņa un tad jau sapratu, ka dvielis ir slapjš, kaut gan, tik sausu Pandu es nekad nebiju izslaucījusi ar saviem palagiem, konvertiem.

Dvielītim lieku 9 (vienīgais trūkums - izmērs, man prasās lielāks)

Produkti labi, tiešām esmu apmierināta (nav man zināms, cik šitas prieks maksā), bet, ja kādreiz nākat ciemos, šito man droši vēl var dāvināt, vēl 3 komplektus :dejosuns: , lai ir katram savs.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Kriste » 30 Oct 2010, 21:49

Tu mani iekārdināji - man ar tagad tādu dvielīti vajag. Tādu pie parastajiem LV konsultantiem arī diez var nopirkt? Cik liels tas dvielītis?
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby undd » 30 Oct 2010, 23:22

Apjautāšos rīt kaimiņienei, gan jau viņa zinās, tā kā izpalta šitās brīnumlupatiņas ;)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 31 Oct 2010, 08:07

Es vēlāk arī matu dvieli izmēģināju - abiem audumi dikti līdzīgi, suņu dvielis ir bik abrazīvāks (ja tā to var nosaukt).
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby undd » 02 Nov 2010, 20:15

Tā, noskaidroju par tiem dvielīšiem, cimdiņiem. Izrādās tomēr Norvex un Greenwalk nav viens un pats, tikai kaut kāda Norvex konsultantu daļa ir pārgājusi uz GW. Konkrēti GW cimdiņu nav, tas jāmeklē pie Norvex izplatītājiem, bet dvieļi šamiem esot, un nemaz ne tik maziņi, brūnas krāsas dvielis ar suņa ķepu virsū 140 x 70 maksā 26 Ls.
Ja kādu interesē, varu iedot kaimiņienes koordinātes, kura pie jums aizbrauks, izrādīs un visu izstāstīs ;)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby AnitaJ » 16 Nov 2010, 09:30

Bet kā ar mazgāšanu šiem dvieļiem un cimdiem, vai var lietot mazgāšanas līdzekļus? Man bija putekļu lupatas un piekrītu, ka tās tiešām ir labas.....patiesībā stipri atšķiras no Drogu, vai Maximu mikrošķiedras lupatām. Bet par mazgāšanu aizdomājos, jo tās lupatiņas mazgāju vienkārši veļas mašīnā un jāsaka vairs nav gluži tādas pašas, kā sākumā :(. Bet man ir arī Norwex slota, kuru nopirku vienā suņu izstādē. Tad tur viena lupata ir paredzēta sausai slaucīšanai, bet otra mazgāšanai. Un tās lupatas nedrīkstot mazgāt ar pulveri, jo aizsitot mikrošķiedras un vairs neveicot kvalitatīvi savas funkcijas? Kāds ir lietas kursā, kā tur sastāv? :apstulbis:
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Zanuks » 16 Nov 2010, 10:43

cik esmu dzirdējusi par šīm mikrošķiedrulupatiņām, tad tās drīkst mazgāt, bet nedrīkst likt klāt tieši mīkstinātājus.
User avatar
Zanuks
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 14 Jan 2010, 11:22

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby undd » 18 Nov 2010, 16:51

mikrošķiedras drīkst mazgāt v/mašīnā pat 90 grādos (esot vienīgi viens dvielis, kurš pēc mazgāšanas 90 grādos neuzsūc vairs tik labi mitrumi, bet visiem pārējiem esot ok), vienīgie nosacījumi - nedrīkst mazgāt kopā ar citām drēbēm (ko tas ietekmē, nepajautāju), nedrīkst lietot v/mīkstinātāju un pulverim jābūt bez balinātāja sastāva, tātad, cik sapratu, ar jebkuru, kas domāts krāsainam apģērbam
mazgājot ar rokām tieši tas pats - nedrīkst mīkstinātaju un mazgāšanas līdzeklim jābūt bez balinātaja
visus jautājumus par mikrošķiedru lupatiņām, pat ja nav vēlme neko iegādāties, var droši sūtīt uz greenwalkindra@inbox.lv ;)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby AnitaJ » 18 Nov 2010, 19:50

Undd, Zanuks paldies :). Tā jau es domāju, ka esmu ko saputrojusi :nagi:
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 28 Nov 2010, 14:15

undd wrote:mikrošķiedras drīkst mazgāt v/mašīnā pat 90 grādos (esot vienīgi viens dvielis, kurš pēc mazgāšanas 90 grādos neuzsūc vairs tik labi mitrumi, bet visiem pārējiem esot ok), vienīgie nosacījumi - nedrīkst mazgāt kopā ar citām drēbēm (ko tas ietekmē, nepajautāju), nedrīkst lietot v/mīkstinātāju un pulverim jābūt bez balinātāja sastāva, tātad, cik sapratu, ar jebkuru, kas domāts krāsainam apģērbam
mazgājot ar rokām tieši tas pats - nedrīkst mīkstinātaju un mazgāšanas līdzeklim jābūt bez balinātaja
visus jautājumus par mikrošķiedru lupatiņām, pat ja nav vēlme neko iegādāties, var droši sūtīt uz greenwalkindra@inbox.lv ;)


es suņu cimdiņus mazgāju tikai ar ūdeni, ļoti smuki netīrumi iziet ārā. Lielās lietiņas mazgājusi neesmu. Paldies undd par info. :esmilu:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Mishka » 13 Dec 2010, 19:32

Nezinu daudzus skeptiskos latviešus (arī es tāds neapšaubāmi esmu), kas šīs Norwex lupatiņas tāpat uz ticēšanas pamata būtu iegādājušies. Vai sunim pirkt tādu ekstru - tas jau ir katra saimnieka lēmums. Katrā ziņā neesmu drošs, ka sētas krancis bez tādas nevar iztikt :D. Taču, ja gribat savu pūkaini ņemt pēc pastaigas mitrā laikā savā dīvānā, tad rekomendēju.
Starp citu saite uz vienu lapu, kur aktuālu informāciju var iegūt http://www.lupatinas.lv. Šobrīd gan "mopšu dvielis" ir bez akcijas. Varbūt jāpagaida. :)
Mishka
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 13 Dec 2010, 19:20

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Nora » 16 Dec 2010, 00:32

Starp citu, Norwex cimdiņam tagad decembrī ir atlaide - šobrīd var iegādāties par Ls 5 / gab. - Ja kas, varu iepalīdzēt ar tikšanu pie šā.
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 16 Dec 2010, 17:56

Nora wrote:Starp citu, Norwex cimdiņam tagad decembrī ir atlaide - šobrīd var iegādāties par Ls 5 / gab. - Ja kas, varu iepalīdzēt ar tikšanu pie šā.


Es gribu, man uz 4 purniem ar vienu komplektu par maz!!!!!! Tie Ls 5 ir par vienu cimdiņu, ja? A cik komplektiņš maksā - tas ar dvielīti?
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Mishka » 18 Dec 2010, 22:20

Panda Bear, jā, šobrīd tiek pārdoti tie cimdiņi par 5 Ls, cik skatos, bet komplektam nekādas atlaides nav un tas iet pa pilnu cenu - 28,90 Ls. Komplektā 2 cimdiņi un dvielis. Tiešais links http://www.lupatinas.lv/lv/katalogs/?shop_id=48. Varbūt uzrakstam Norwex, lai uz Ziemassvētkiem dzīvnieku draugiem ir iespēja saviem mīluļiem lētāk dāvanas sagādāt? :dejosuns:
Mishka
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 13 Dec 2010, 19:20

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 20 Dec 2010, 15:24

Nora :esmilu: PALDIES :esmilu:
tagad katram savs cimdiņš!!!! :dejosuns:
Gadījumā, ja dvielīšiem arī ir akcija, lūdzu padod ziņu, tos man 2 vajag noteikti, ja laba cena, tad 3. :smarzas:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests