Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Miscellaneous

Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Konsuella » 22 Oct 2010, 14:27

Ar šo, vēlos ieteikt šajā sadaļā padalīties ar kādu ideju Ziemassvētku dāvaniņu pagatavošanai pašu rokām.

Ideja Nr.1 , Konfekšu pagatavošana mājas apstākļos......ņammīgi :riima: :esmilu:
http://www.cetrassezonas.lv/ru/recepti/konfeti/
Iedomājos, ka šādas konfektītes vēl varētu ielikt pašgatavotā kastītē vai apdarinātā krūzītē-SUPER!!!

Ja kādam interesē varu padalīties ar savām ziemassvētku tortes receptēm un pildītiem marinētiem gurķīšiem... 8-)
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Demix » 22 Oct 2010, 15:08


Āāāāāā,gribu un tūlīt :histerija: :koncha: :koncha: :koncha:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Konsuella » 22 Oct 2010, 15:11

Demix wrote:

Āāāāāā,gribu un tūlīt :histerija: :koncha: :koncha: :koncha:


:kucens: domāju, ka receptītes samērā vienkāršas, sāc taisīt jau tagad, tad končiņas ieliec ledusskapī un mēģini sagaidīt Ziemassvētkus neatverot ledusskapi.... :hih:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Demix » 22 Oct 2010, 15:14

Konsuella wrote:
Demix wrote:

Āāāāāā,gribu un tūlīt :histerija: :koncha: :koncha: :koncha:


:kucens: domāju, ka receptītes samērā vienkāršas, sāc taisīt jau tagad, tad končiņas ieliec ledusskapī un mēģini sagaidīt Ziemassvētkus neatverot ledusskapi.... :hih:

Absurds,man pat sacietēt nepaspēs :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Konsuella » 22 Oct 2010, 15:32

[quote="Demix"]

Tu tikko man iztraucēji tev nosūtīt ātro konfekšu recepti, es tā nopūlējos rakstīt....tagad jāgaida... :jaa:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Demix » 22 Oct 2010, 16:18

Konsuella wrote:
Demix wrote:
Tu tikko man iztraucēji tev nosūtīt ātro konfekšu recepti, es tā nopūlējos rakstīt....tagad jāgaida... :jaa:

:laiks:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Konsuella » 22 Oct 2010, 16:40

Demix wrote:
Konsuella wrote:
Demix wrote:
Tu tikko man iztraucēji tev nosūtīt ātro konfekšu recepti, es tā nopūlējos rakstīt....tagad jāgaida... :jaa:

:laiks:


Iepērc: pāris banāniņus, vienu iepakojumu ar žāvētām aprikozēm ( skat. lai ir mīkstas), balto un brūno šokolādi, marcipānu, valriekstiņus vai lazdu riekstiņus).
Vienā katliņā ielej ūdeni, otrā sasmalcini balto šokolādi, kad ūdens uzvārījies ieliec tajā katliņu ar šokolādi, lai šamējā izkūst. Ja šī slinka un negrib kust, tad iekustini šo ar karoti. Pa to laiku kamēr šokolāde izkūst, sagriez banānus pabiezās šķēlēs. Vēl tu vari uzspēt piepildīt aprikozes ar marcipāna+riekstu maisījumu. Marcipānu sajauc ar nedaudz apgrauzdētiem, sakapātiem riekstiem. Kad gardās sagataves gatavas, tad gatavojies šīs paslīcināt izkausētajās šokolādēs. Baltajā šokolādē iemērcē banānu šķēlītes, tad liec šamējās uz šķīvja atpūsties, lai sacietē. Brūnajā iemērcē pildītās aprikozes ( šokolādē iebāz to aprikozes pusi, kura smejās ( ar ppildījumu), otra puse, lai paliek. Iznāk tāds kā pusmēnestiņš. Liec uz šķīvja un iestum ledusskapī, lai atpūšas, lai sabučojas garšas un lai tevi nekārdina pirms laika. Smuki izskatās Ziemassvētku galdam, garšo bērniem un citām cukurķepām... :riima: 8-)
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Demix » 22 Oct 2010, 16:46

Konsuella
Paldies,man kā saldummīlim superīga receptīte :estevisamilosu:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Konsuella » 22 Oct 2010, 17:00

Demix wrote:Konsuella
Paldies,man kā saldummīlim superīga receptīte :estevisamilosu:


Ņem par labu...garšīgi un veselīgi... :hih: ja pēc saldumiem sakārojas kāds sāļais sēņu groziņš ar grauzdētiesm valriekstiem, marinēti pildīti gurķīši vai karstā, ātrā siera maize "uz muti" raksti. :flirts: 8-)
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby BaibaB » 22 Oct 2010, 17:01

man kā saldummīlim nekas no šitā nenostāvētu ilgi. līdz Ziemassvētkiem pilnīgi noteikti ne. :koncha:
vai tiešām kausēta baltā šokolāde pēc tam sacietē? jeb vienkārši sabiezē?

Konsuella wrote:ja pēc saldumiem sakārojas kāds sāļais sēņu groziņš

raksti vien iekšā recepti, noderēs. :D
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Konsuella » 22 Oct 2010, 17:26

BaibaB wrote:raksti vien iekšā recepti, noderēs. :D


Paņem savas šogad salasītās un iesālītās cūcenes ( man groziņos tikai tās garšo), nomērcē ūdenī, lai nav pārāk sāļas un smalki sakapā. Sasmalcini arī sīpolus, sagatavo melnos maltos piparus, majonēzi, krējumu, valriekstus ( tos pa priekšu iemet cepeškrāsnī, lai nedaudz apgrauzdējas, tad ar pirkstiem saplucini gab.) Sajauc majonēzi ar krējumu, piešauj melno piparu, sīpolus, sēnes, bet pašās beigās iecilā super garšīgos valriekstiņus, lai šie tiem salātiņiem iedot to interesanto smeķi...tad šos salātiņus pildi „RIMI” nopērkamajos sāļajos groziņos. Pa virsu uzmet kādu iepriekš iemarinētu sīpola riņķi, lai acis iepriecinātu. BRĪDINĀJUMS: Večiem vareni garšo, taču ar alkoholu NI un NI!!!!! :apdzerusies:

:riima: man jau rakstot siekalas saskrēja mutē... :riima:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby scvaer » 22 Oct 2010, 18:03

Oho, jau Ziemassvētki tuvojas :jaut: :D

Pamēģināšu arī es tās receptes, jo bez saldumiem dzīvot nevaru :P
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Sinty » 22 Oct 2010, 18:16

A es gribu tos pildītos marinētos gurķīšus... :sarkstosa:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby lauva » 22 Oct 2010, 18:29

Sinty wrote:A es gribu tos pildītos marinētos gurķīšus... :sarkstosa:

:par:
es esmu gurinētu marķīšu fane un ja viņus vēl var pildīt,tad vispār ir idjeaļņiks
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Sandra » 22 Oct 2010, 21:34

scvaer wrote:Pamēģināšu arī es tās receptes, jo bez saldumiem dzīvot nevaru

O, ja Tev izdosies, uzcienā mani ar'! :viltigs:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Gabe » 22 Oct 2010, 21:44

Konsuella, manuprāt, superīga ideja. :esmilu: būs iespēja pasmelties jaunas idejas un receptītes. citādāk man bieži uznāk vēlme uztaisīt kaut ko īpašu uz Ziemassvētkiem saviem draugiem un radiņiem, bet ar idejām ir kā ir. un būs man arī tie šokolādes brīnumi (ar banāniem) jāpamēģina!
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby PIKSIS » 23 Oct 2010, 08:04

Šitais nebūs salds, bet dūšu piesies un gards bez gala. Tad, kad vāram suņuvīriem medījumu kaulus ar gaļu-buljonam, mēdzu šos apzagt- proti, tad, kad novārās tie kauli, ribas utt(protams jāvāra ne jau cūkspainī:)))), izņemu to visu padarīšanu no buljona, atdzisinu, noņemu gaļu no kauliem, samaļu. Vārot neliek klāt neko-ne sāli ne piparus. Uz foršās čuguna pannas liek sviestiņu-daudz, lai uzkarsējas, tad smalki sagrieztus sīpolus(var likt ķiplokus, bet man negaršo) , kad tie ir apcepušies caurspīdīgi beram klāt samalto gaļu. Maisam, lai nepiecepās un nu ir laiks bērt sāli, piparus, ļoti gardi ir ar rozmarīnu vai timiānu. Maisot karsē līdz saiet garšas kopā. Tad visā tajā liek iekšā krejumu-der veikalos nopērkamais krējuma izstrādājums da jebkurš. Liek klāt tik daudz lai masa iegūst pastētes konsistenci. Viss! Mēs šo padarišanu ēdam pildītajās pankūciņās, liekam sāļajos groziņos vai gala beigās vienkārši uz maizīti. Domāju, ka var izmantot jebkurus kauliņus, kas nenāk no trekna lopa!
User avatar
PIKSIS
Puppy
Puppy
 
Posts: 239
Joined: 17 Jan 2010, 23:20
Location: AIZPUTE

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Konsuella » 23 Oct 2010, 09:09

lauva wrote:
Sinty wrote:A es gribu tos pildītos marinētos gurķīšus... :sarkstosa:

:par:
es esmu gurinētu marķīšu fane un ja viņus vēl var pildīt,tad vispār ir idjeaļņiks


Man prieks, ka Jums patīk!

Lūk, solītie pildītie marinētie gurķīši...."TITĀNIKS"
VAJADZĪGS: Smuki, vienādi marinēti gurķīsi, apmēram puskilo žāvētas reņģes, sinepes, nedaudz etiķis, mārrutki, krejums, majonēze, pāris cieti novārītas olas.
1. solis. Aizteci uz pagrabu un noskati burciņu, kurā esi salikusi vismukākos gurķīšus, ņem burku ciet un stiep augšā uz dzīvokli. Kad esi nomazgājusi rokas, tad velc gurķīšus pa vienam ārā un pārgriez šamējos uz pusēm (kā laiviņas), tad ņem tejkaroti un sāc nodarboties ar grebšanas darbiem( izgreb mīkstumu, mīkstumu neizmet, bet sīki sagriez). Visas laiviņas saliec uz šķīvja un papriecājies.
2. solis. No žāvētajām reņģēm dabon ārā gaļiņu, tad smuki to sagriez( sīkos gabaliņos), pie viena sagriez arī tos izgrebtos gurķīša mīkstumiņus un olas baltumus.
3. Paņem novārītās olas dzeltenumu un ar koka karoti saberz, pievieno majonēzi, tuč, tuč krejumu, sinepes,mārrutkus, ja vajag sāli, tuč, tuč etiķi-to visu kārtīgi izmaisi un pie viena pasmeķē....rezultāts atkarīgs no tavām garšas kārpiņām...ja vēlies pieliec stiprumam vairāk sinepes, etiķi vai mārrutkus. Masu var arī sablenderēt būs smukāka, pievieno tai žāvētās reņģes gabaliņus,n sagrieztos gurķīša mikstumiņus, olu baltumus. Izmaisi vai sablenderē( es parasti izmaisu) Masu vari ielikt ledusskapī uz kādu laiciņu, lai garšas sabučojās, tad pildi laiviņās. Dekorēšana pēc ieskatiem...Gurķīšus ieteicams pildīt īsi pirms pasniegšanas, jo savādāk atsulojās. :riima: Garšo feinšmekeriem..... :riima:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Sinty » 23 Oct 2010, 09:19

Konsuella, milzīgs paldies. :davinuziedus: Izklausās ņammm... :riima: , noteikti izmēģināsim!!!
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Ziemassvētku rūķu darbnīciņa (idejas ziemassvētku dāvaniņām)

Postby Konsuella » 23 Oct 2010, 11:34

Sinty wrote:Konsuella, milzīgs paldies. :davinuziedus: Izklausās ņammm... :riima: , noteikti izmēģināsim!!!



Pagatavo «Snickers»
Nepieciešams:
300g sausā piena pulvera
3 ēdamkarotes kakao
50g sviesta
0,5 glāzes piena
400g riekstu
1 glāze cukura

Pagatavošana:
Kakao sajauc ar cukuru un pienu, liek uz uguns, uzvāra. Karsto masu noņem no uguns, pieliek riekstus (izvēlieties riekstus vai sēklas, zemesriekstus un saulespuķu sēklas iepriekš apgrauzdē) un sviestu, samaisa, tad iejauc sauso piena pulveri. Veido apaļas bumbiņas. Ja masa līp pie rokām, rokas samitrina ar ūdeni. :ragana:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron