Rokdarbi!!!

Miscellaneous

Rokdarbi!!!

Postby Demix » 19 Oct 2010, 15:01

Lai nepiesārņotu Brochastyle blogu un par cik šogad ne vienam vien prāts nesās uz rokdarbiem un tuvojas tumšie ziemas vakari,domāju,ka tēma noderīga!Te var padalīties pieredzē adīšanā,tamborēšanā un citos roku darbos,meitenēm te bija arī forši auskariņi u.c.,lai viss ir vienkopus :ada: Mani tagad neliek mierā tā doma par tām no kvadrātiņiem tamborētajām čībiņām moš kādam ir kādos vecajos pierakstos :jaut:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rokdarbi!!!

Postby Demix » 19 Oct 2010, 15:14

ievish wrote:
Demix wrote: :jaa: Man tūlīt viens strēķītis hasku dzijas būs savērpts,mmmm....kādas taps zeķītes,cimdiņi u.t.t. :ada: :ada: :ada:


Ē, varēs no Tevis sarunāt kādu kamolīti? :neparliecinats: Aizbraukšu sabildēt kaut kad Tavu bandu un labprāt izlūgtos kādu kamolīti, man traumētajam celim vajag sildītāju no suņa vilnas, lai veseļojas.

Labāk ir nesavērpta,uzkārsta vilna,to es Tev varu dot biezā slānī :jaa: Ieej aptiekā un apskaties,kāda izskatās suņu vilnas josta no iekšpuses!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Rokdarbi!!!

Postby Kriste » 19 Oct 2010, 15:22

Gribot tev palīdzēt un internetā pameklējot to čību gatavošanas tehniku, uzdūros tādam paklājiņam... :samilejies:
http://www.babyblog.ru/community/post/rukodelie/527160
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Rokdarbi!!!

Postby Kriste » 19 Oct 2010, 15:26

User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Rokdarbi!!!

Postby link » 19 Oct 2010, 15:30

Man rokas no "citas" vietas aug :kanepe: Tapec ja kada te velesies mani aplaimot ar tadam chibam :ada: - es piesakos! Sev un meitai :) Par samaksu, protams :labipadarits:
link
 

Re: Rokdarbi!!!

Postby Demix » 19 Oct 2010, 15:43

Kriste wrote:;) un te tavas čībiņas -
http://www.myjane.ru/articles/text/?id=7754

:aptracis: :ludzu:
link wrote:Man rokas no "citas" vietas aug :kanepe: Tapec ja kada te velesies mani aplaimot ar tadam chibam :ada: - es piesakos! Sev un meitai :) Par samaksu, protams :labipadarits:

Zdelajems :ada: Protams,ja līdz sniegam paspēšu ;)
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Rokdarbi!!!

Postby lauva » 19 Oct 2010, 15:45

man tāpat kā link :D es esmu vienīgā no ģimenes sievietēm,kas nav apveltīta ne ar mīlestību pret rokdarbiem,ne prasmi un vēlmi vispār kaut ko cakot :D
man vecāmamma ada fantastiski skaistus cimdus un zeķes un viņa bija tā,kas pamatskolā man mājturībai adīja cimdus,zeķes un pārējos brīnumus :D
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rokdarbi!!!

Postby ingo » 19 Oct 2010, 17:13

nuu, pamatskolā es arī ar mokām 1 zeķi un 2 mazus cimdiņus uzcakoju :jautri: rokdarbi man vienkārši riebās, laikam veca palieku :nadzinji: :hih:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Rokdarbi!!!

Postby Korfa » 19 Oct 2010, 18:56

Vakar iegāju Miera ielas dziju bodītē. Tur meičas kaut ko sēž un baigi pļāpā. Jautāju pārdevējai kas tur par kursiņiem? Izrādās meitenes adīt mācas...
Forši - malaces! Man jau ar patīk ar rokdarbiem ņemties, bet diemžēl nav luste uz lieliem darbiem.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Rokdarbi!!!

Postby Sisija » 19 Oct 2010, 19:01

Man gan ļoti patīk adīt, ja tik brīva laika būtu vairāk, dikti labi nomierina nervus (vismaz manus :hih: ), arī patreiz top jauns dzemperītis :ada:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Rokdarbi!!!

Postby Korfa » 19 Oct 2010, 19:06

ehhh, reizēm sapņoju par to kā būtu, ja darbā būtu mazāk darba un varētu biki patamborēt, paadīt... vai vismaz ja sab.tr. varētu to darīt, bet tur man slikti paliek. :(
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Rokdarbi!!!

Postby Sisija » 20 Oct 2010, 07:28

Man mājās ir saglabājusies aitas jēldzija, var būt kāds zina, kur to varētu savērpt? Nav pārāk daudz, tāpēc kaut kur tālu vest negribētos :(
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Rokdarbi!!!

Postby ievish » 20 Oct 2010, 08:31

Demix wrote:Labāk ir nesavērpta,uzkārsta vilna,to es Tev varu dot biezā slānī :jaa: Ieej aptiekā un apskaties,kāda izskatās suņu vilnas josta no iekšpuses!!!


Labs i, tikšu līdz Tevīm, tad arī varam šo tēmu paturpināt ;)
Ja nopirkšu ziemas riepas un būs nauda bendžai, ir doma pēc svētkiem taisīt garo vīkendu pa Rīgu un Pierīgu, iespējams Ogrē draugus apciemošu. Tā kā tad arī varētu ielūkoties pie haskiju mafijas ;) Plančiks gan nav 100 % drošs pagaidām. Nāks tuvāk, redzēs.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Rokdarbi!!!

Postby ievish » 20 Oct 2010, 08:52

Sisija wrote:Man gan ļoti patīk adīt, ja tik brīva laika būtu vairāk, dikti labi nomierina nervus (vismaz manus :hih: ), arī patreiz top jauns dzemperītis :ada:


Es atkal atgriezos pie adīšanas, jo reizēm, kad gribas padomāt, bet es nemāku domāt tāpat vien neko citu nedarot, vajag kādu papildus nodarbi, kas ir darāma, lieki neaizņemot prātu. Adīšana tam ir ideāla, vismaz man :) Vidusskolas laikā, kad ļoti daudz adīju džemperus, adīju tos, paralēli skatoties TV ;)
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Rokdarbi!!!

Postby bluebelton » 20 Oct 2010, 10:25

Runājot par adīšanu - nāciet paskatīties, ko čaklās šuņu vilnas vērpējas un adītājas sastrādājušas pa brīvajiem brīžiem! Baltic Winner izstādē būs stends ar gatavajiem darbiņiem un izstrādājumu demonstrēšana kopā ar saviem mīluļiem, no kuru spalvas adījums ir tapis. :pastaiga:
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: Rokdarbi!!!

Postby Demix » 20 Oct 2010, 11:05

bluebelton wrote:Runājot par adīšanu - nāciet paskatīties, ko čaklās šuņu vilnas vērpējas un adītājas sastrādājušas pa brīvajiem brīžiem! Baltic Winner izstādē būs stends ar gatavajiem darbiņiem un izstrādājumu demonstrēšana kopā ar saviem mīluļiem, no kuru spalvas adījums ir tapis. :pastaiga:

Mjā...zinu,zinu,man pietrūka laika,biju arī cieši apņēmusies kaut ko darīt šī pasākuma ietvaros :( bet tā dzijas vērpšana mani sabremzēja,tomēr būs pašai jāsaņemās un tas ratiņš jānopērk!Kurā dienā paraugdemonstrējumi plānoti?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Rokdarbi!!!

Postby bluebelton » 20 Oct 2010, 12:21

Es jau arī visu vasaru nobumbulēju... :sarkstosa: , bet tagad esmu iegājusi azartā, paralēli vērpju un adu. :ada:
Būs stends, kurā izlikti sastrādātie darbiņi, kā arī paraugdemonstrējumi abas dienas no 11.00 - 11.30 :aizsapnojusies:
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: Rokdarbi!!!

Postby ievish » 20 Oct 2010, 12:27

Eh, žēl, ka uz BW netieku. Suņu būšot daudz, vēl visādas interesantas lietas... :histerija:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Rokdarbi!!!

Postby Demix » 20 Oct 2010, 12:31

bluebelton wrote:Es jau arī visu vasaru nobumbulēju... :sarkstosa: , bet tagad esmu iegājusi azartā, paralēli vērpju un adu. :ada:
Būs stends, kurā izlikti sastrādātie darbiņi, kā arī paraugdemonstrējumi abas dienas no 11.00 - 11.30 :aizsapnojusies:

Zinu,zinu kā tas ir :ada:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Rokdarbi!!!

Postby terija » 20 Oct 2010, 19:13

Agrāk man ļoti patika adīt ,bet tagad esmu aizrāvusies ar izšūšanu krustiņdūrienā te būs mans šī gada veikums
http://foto.inbox.lv/gintanuksa/rokdarbi :)
710
terija
Puppy
Puppy
 
Posts: 149
Images: 1
Joined: 15 Jan 2010, 20:50

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron