CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Miscellaneous

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Alpina » 19 May 2017, 22:42

Nu ja tā ļoti globāli, tad Staffi ir no tiem, kas mīl bērnus. Mīl ļoti un nekautrējas to arī izrādīt... ļoti nepārprotami :D
Ja jāliek likmes kas Staffam drīzāk varētu nepatikt - Tavi suņi vai bērni, tad bērnus Staffs joprojām mīl :kanepe:
Mēdz būt kadri, kam ni ni ar sava dzimuma, citreiz visiem dzimumiem, bet kopumā arī tas nav standarts.


Kopumā piekrītu šim:
fedelta wrote:ja suns normāls un audzināts, domāju, ka nekādu īpašo attieksmi nevajag.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby ash » 27 Sep 2017, 17:07

Vai kādam ir kāda pieredze un varbūt ieteikumi par ultraskaņas ierīcēm suņu atbaidīšanai?
Ir nepatīkama situācija ar kaimiņu suni un mūsējiem. kāmēr es savus visu laiku mācu un rāju, ka nevar skriet gar žogu un plosīties, tikmēr kaimiņi visu laiku savu suni rīda virsū maniem. ja esmu savus norīkojusi sēdēt un gaidīt atbrīvojošo komandu - kaimiņi visu laiku provocē manus suņus, lai tie skrien un atkal ir jandāliņš. kaimiņi ir :akes: :akes: , komunikācija nav iespējama, servitūta ceļa dēļ šobrīd nav iespējams nožogot ar papildus žogu šo pagalma daļu. Jāpiebilst, ka kaimiņu žogs un vārti, kas savieno abus pagalmus ir gaužām bēdīgā stāvoklī, viņiem VAS, man īru terjeri, ir bijuši precedenti un es godīgi sakot baidos par savējo muļķu veselību un dzīvību.
Ja kādam ir ieteikumi ultraskaņas ierīcēm, kas atbaida arī nepatīkamus cilvēkus – esmu gatava uzklausīt jebkurus ieteikumus. :velnins:

p.s. policija protams varēs ko darīt tikai tad, kad kāds būs jau sakosts. ieteica mums uzstādīt video novērošanu - it kā tā spētu pasargāt mūsu suņus un bērnus no ārkārtīgi agresīvā un nesocializētā kaimiņu suņa :apstulbis:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby madja » 27 Sep 2017, 17:36

nav gluži ierīce, prasās homosapiens pagarinājums, bet vismaz šī posta dēļ man prāta iesēdies,ka tā ultraskaņa var arī strādāt
viewtopic.php?f=6&t=3132&start=0&hilit=ultraska%C5%86as
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby fedelta » 28 Sep 2017, 18:35

ash wrote:Vai kādam ir kāda pieredze un varbūt ieteikumi par ultraskaņas ierīcēm suņu atbaidīšanai?
Ir nepatīkama situācija ar kaimiņu suni un mūsējiem. kāmēr es savus visu laiku mācu un rāju, ka nevar skriet gar žogu un plosīties, tikmēr kaimiņi visu laiku savu suni rīda virsū maniem. ja esmu savus norīkojusi sēdēt un gaidīt atbrīvojošo komandu - kaimiņi visu laiku provocē manus suņus, lai tie skrien un atkal ir jandāliņš. kaimiņi ir :akes: :akes: , komunikācija nav iespējama, servitūta ceļa dēļ šobrīd nav iespējams nožogot ar papildus žogu šo pagalma daļu. Jāpiebilst, ka kaimiņu žogs un vārti, kas savieno abus pagalmus ir gaužām bēdīgā stāvoklī, viņiem VAS, man īru terjeri, ir bijuši precedenti un es godīgi sakot baidos par savējo muļķu veselību un dzīvību.
Ja kādam ir ieteikumi ultraskaņas ierīcēm, kas atbaida arī nepatīkamus cilvēkus – esmu gatava uzklausīt jebkurus ieteikumus. :velnins:

p.s. policija protams varēs ko darīt tikai tad, kad kāds būs jau sakosts. ieteica mums uzstādīt video novērošanu - it kā tā spētu pasargāt mūsu suņus un bērnus no ārkārtīgi agresīvā un nesocializētā kaimiņu suņa :apstulbis:



Kad mums šitā bija ar kaimińu rotu - saucām policiju. Tik viņš lauza sētu, lai tiktu mūsējā, līdz ar to nebija "viena tante teica" variants, bija ko parādīt - agresīvs suns mūsu sētā un izlausti dēļi
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby peecis » 01 Nov 2017, 18:44

http://www.db.lv/citas-zinas/haskiju-pa ... nus-468340

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) suņu turēšanas vietā Ziru skolā, kas atrodas Ventspils novada Ziru pagastā, jeb tā dēvētajā Haskiju parkā izņēmis 26 suņus, jo pārbaudē konstatēti būtiski labturības prasību pārkāpumi, informē PVD pārstāve Ilze Meistere.
Dienests pārbaudi suņu turēšanas vietā veica pēc tam, kad saņēma informāciju par iespējamiem turēšanas un labturības prasību pārkāpumiem.
Pārbaudē inspektori konstatēja, ka suņi tiek turēti antisanitāros apstākļos - mēslos un mitrumā, netiek nodrošināta suņu pilnvērtīga ēdināšana, fiziskās aktivitātes.
Ņemot vērā iepriekš minēto, dienests pieņēma lēmumu par 26 suņu izņemšanu. Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedībā.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Felix_PS » 14 Nov 2017, 09:59

Man vienīgajai par šo "burvīgo" topu gribās šausmās saķert galvu? :ninja:

http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dz ... ar-berniem
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Spigana » 14 Nov 2017, 11:03

Felix_PS wrote:Man vienīgajai par šo "burvīgo" topu gribās šausmās saķert galvu? :ninja:

http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dz ... ar-berniem


6. vieta īpaši ciniski izklausās pēc Babītes nelaimes.
Labi vismaz vēl, ka pirms idiotiska topa atcerējušies kaut drusku uzrakstīt par atbildību pret suni.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby ash » 14 Nov 2017, 14:02

Ir ieteikumi, kā iemācīt sunim nelekt uz durvīm?
Pēdējā laikā sune pasākusi ik pa laikam pieskriet un uzlekt ar priekšķepām uz durvīm. Durvju izskatu lietainā laikā nekomentēšu un savas izpriecas ar lupatu rokā arī ne :pagalvu: Iekšā nekad nav laista pēc šādiem izgājieniem (parasti nekā nereaģēju), no iekšpuses nekad uz durvīm nelec. No ārpuses šādi izgājieni ir tikai mirkļos, kad suņi ārā, bet mēs paši iekšā, līdz ar to nepastāv iespēja apsaukt, aizrādīt. Vērt durvis vaļā un rāties laikam nav jēgas, jo to viņa uztvers kā rotaļu. Visticamāk arī tā lekšana uz durvīm ir spēlēšanās, lodziņa durvīm nav, lai ieskatītos iekšā, atvērt tās viņa arī nemēģina. :velnins:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Felix_PS » 14 Nov 2017, 16:57

Kā viņai patīk ūdens? :kanepe:

Mūsu madāma leca uz terases durvīm, bet mums blakus ir vannasistabas logs. Un duša. Problem sloved. :velnins:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby ash » 14 Nov 2017, 18:47

ūdens viņai tīri labi patīk. bet pat ja nepatiktu - durvis atrodas nišā, līdz ar to nav nekādas iespējas sodīt no loga. var vienīgi uzbļaut, bet tad viņa skries pie loga un ar tām pašām dubļu ķepām ķeksēsies pa balto mājas apmetumu. būvdarbus pabeidzām pirms pāris mēnešiem, bet Brīze rūpējas lai māja neizskatītos svaigi un glīti. :velnins:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Alpina » 16 Nov 2017, 00:00

Spigana wrote:6. vieta īpaši ciniski izklausās pēc Babītes nelaimes.
Labi vismaz vēl, ka pirms idiotiska topa atcerējušies kaut drusku uzrakstīt par atbildību pret suni.



Kāds Korsai sakars ar Babīti?
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Spigana » 16 Nov 2017, 09:40

Alpina wrote:
Spigana wrote:6. vieta īpaši ciniski izklausās pēc Babītes nelaimes.
Labi vismaz vēl, ka pirms idiotiska topa atcerējušies kaut drusku uzrakstīt par atbildību pret suni.



Kāds Korsai sakars ar Babīti?


Ups, man atmiņā bija palicis, ka tie bija Cane Corso, nevis Bordo dogi. Atvainojos. :sarkstosa:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 26 Nov 2017, 09:44

Tāda sīkuma dēļ negribētos cept jaunu topiku augšā, tāpēc te - vai kāds piedalījās/piedalās šajā nedēļas nogalē RETO izstādē Rāmavā? Un šim kādam varbūt ir katalogs? :sarkstosa: Man ļoti interesē tas vienīgais saluki - kas tas tāds ir. Vai kāds var padalīties ar info? :tikainesaki:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 27 Nov 2017, 14:55

Māra wrote:Tāda sīkuma dēļ negribētos cept jaunu topiku augšā, tāpēc te - vai kāds piedalījās/piedalās šajā nedēļas nogalē RETO izstādē Rāmavā? Un šim kādam varbūt ir katalogs? :sarkstosa: Man ļoti interesē tas vienīgais saluki - kas tas tāds ir. Vai kāds var padalīties ar info? :tikainesaki:

Paldies, suns noskaidrots. ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby peecis » 21 Dec 2021, 16:42

baisais klusums šeit :D

ieraudzīju šādu pasākumu un sāku apdomāt, sen nevienā pasākumā ar veco suni nav būts:
https://www.facebook.com/events/880585542599453/

Tik tas dinozoo gan kā kantoris šķiet diezgan riebīgs....
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 21 Dec 2021, 17:02

peecis wrote:baisais klusums šeit :D

ieraudzīju šādu pasākumu un sāku apdomāt, sen nevienā pasākumā ar veco suni nav būts:
https://www.facebook.com/events/880585542599453/

Tik tas dinozoo gan kā kantoris šķiet diezgan riebīgs....


Var pagaidīt uz kādu Akimovas rīkoto pasākumu, noteikti pārspēs. Gan jau arī viņai pašai var uzjautāt, kad plānojas nākamais.
https://www.facebook.com/groups/1538626719739651/
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby peecis » 21 Dec 2021, 17:17

Māra wrote:
peecis wrote:baisais klusums šeit :D

ieraudzīju šādu pasākumu un sāku apdomāt, sen nevienā pasākumā ar veco suni nav būts:
https://www.facebook.com/events/880585542599453/

Tik tas dinozoo gan kā kantoris šķiet diezgan riebīgs....


Var pagaidīt uz kādu Akimovas rīkoto pasākumu, noteikti pārspēs. Gan jau arī viņai pašai var uzjautāt, kad plānojas nākamais.
https://www.facebook.com/groups/1538626719739651/

Pie Akimovas noteikti ir "pilnīgs hārdkōrs" :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 21 Dec 2021, 22:38

peecis wrote:
Māra wrote:Var pagaidīt uz kādu Akimovas rīkoto pasākumu, noteikti pārspēs. Gan jau arī viņai pašai var uzjautāt, kad plānojas nākamais.
https://www.facebook.com/groups/1538626719739651/

Pie Akimovas noteikti ir "pilnīgs hārdkōrs" :D

Es gan tikai vienreiz šķiet biju, bet bija tiešām lieliski. Gan jau hārdkōrs tiem, pret kuriem zina, ka var :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Māra » 02 Jan 2022, 17:27

peecis wrote:baisais klusums šeit :D
ieraudzīju šādu pasākumu un sāku apdomāt, sen nevienā pasākumā ar veco suni nav būts:
https://www.facebook.com/events/880585542599453/
Tik tas dinozoo gan kā kantoris šķiet diezgan riebīgs....



Nu re, neko ilgi ar nebija jāgaida, te būs:
:tikainesaki:
https://fb.me/e/1xCcvdnr0
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests