Suņa pārvešana uz Skotiju

Travelling With Dogs

Suņa pārvešana uz Skotiju

Postby Rubija » 25 Jul 2018, 23:46

Sveiki . Gribēju pajautāt vai kāds pedeja laika ir izmantojis pārvadāšanas firmas,lai pārvadātu savu mīluli ? Tā kā mans suns ir pabailīgs uz asam skanam un trokšņiem ,meklēju iespēju kā vinu atvest šurp ,jo sobrid pati nespeju to izdarīt ,bet suni pēc iespējas ātrāk gribu blakus . Vai ir kāds pārvadātājs ,kurš neved suni krātiņa ? Suns nav agresīvs ,bet pret svešiem ir uzmanīgs ,it sevišķi vīriešiem . Pateicos par jebkādu informāciju .
Rubija
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 25 Jul 2018, 23:31

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņa pārvešana uz Skotiju

Postby Alpina » 26 Jul 2018, 12:17

Rubija wrote:Sveiki . Gribēju pajautāt vai kāds pedeja laika ir izmantojis pārvadāšanas firmas,lai pārvadātu savu mīluli ? Tā kā mans suns ir pabailīgs uz asam skanam un trokšņiem ,meklēju iespēju kā vinu atvest šurp ,jo sobrid pati nespeju to izdarīt ,bet suni pēc iespējas ātrāk gribu blakus . Vai ir kāds pārvadātājs ,kurš neved suni krātiņa ? Suns nav agresīvs ,bet pret svešiem ir uzmanīgs ,it sevišķi vīriešiem . Pateicos par jebkādu informāciju .



Pameklē facebook grupā Latvieši UK - ar meklētāja palīdzību diezgan daudz pārvadātājus atradīsi. Starp visiem piedāvājumiem arī sieviete figurē, bet man personīgi ļoti nepatika uzstājīgā komunikācija. Ja LV ir kāds, kas var aizvest līdz leišiem, paskatieties arī viņu pārvadātājus. Es savu kucēnu uz UK ar leišiem aizsūtīju, bet manā variantā arī saņēmējs bija leitis un pats kurjeru sameklēja, jo LV kurjeri ap vajadzīgajiem datumiem nebija.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Suņa pārvešana uz Skotiju

Postby Māra » 26 Jul 2018, 12:24

Zinu, ka šeit ved dāma:
https://www.facebook.com/PetPilotNo1/
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron