Uz Norvēģiju ar auto.

Travelling With Dogs

Re: Uz Norvēģiju ar auto.

Postby pixy » 06 Nov 2013, 18:18

Nu te jau ir jautājums par audzētāja godaprātu - sunim būtu bijis jābūt attārpotam, sapotētam un sačipotam. Lai nu kā, es tomēr iesaku aprunāties ar vetārstu, izstāsti visu kā ir un meklējat risinājumu. Lieks potes, protams, suņa organismam nenāk par labu, bet likumi tomēr arī jāievēro...
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Uz Norvēģiju ar auto.

Postby DanaMary » 06 Nov 2013, 18:42

Par likuma ievērošanu nemaz šaubu nav, vajadzēs , kaut 100 potes sapotēsim , ja to prasīs likums, bet es vairāk par to veselību. Cilvēks taču arī zāles nedzer vairāk kā vajag. Nu, cerēsim, ka ar vetu kaut ko izdomāsim.
Vienu es varu teikt droši- pirms kaut ko darat ar suni bez mikročipa, labāk tomēr aiziet pie veta un to mikroshēmu ievadīt, lai nesanāk kā mums, ka pēc tam jālauza galva kas ir un kas nav derīgs. Būtu zinājusi, ka būs šāda situācija jau nākošajā nedēļā būtu vedusi pie vetārsta. Tagad toties zināšu
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Uz Norvēģiju ar auto.

Postby DanaMary » 06 Jan 2014, 23:11

Ar papīriem esam tikusī galā, sunim iemaukti ir,kaķam būris arī, ar to viss kārtībā. Aptieciņa arī tiek taisīta, cerams, ka viss būs labi, bet, es tomēr drošības pēc pierakstu vet klīniku numurus,adreses, darba laiku, kas mums pa ceļam. Ar LV esmu tikusi galā,tagad skatos par Igauniju, meklēju angliski, nevarēju atrast konkrētas adreses, tāpēc, varbūt kādam ir bijusi darīšana ar Igaunijas,Somijas,Zviedrijas un NO vetiem, kas sanāk +/- pa ceļam (Latvija-Norvēģijas ziemeļi)? Priecāšos arī par atsauksmēm. :)
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Previous

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests