Noteikumi suņa pārvadāšanai auto

Travelling With Dogs

Noteikumi suņa pārvadāšanai auto

Postby zazii_galka » 16 Oct 2010, 15:35

Vai kāds zina, kur var izlasīt noteikumus, kādā veidā suns jāpārvadā iekš auto? Respektīvi, vai pietiek ar iemauktiem, kas piestiprināti pie drošības jostas, vai nepieciešams atsevišķs nodalījums mašīnā vai būris. Vai tas katrā valstī ir atšķirīgi?

Sāku par to interesēties, jo šoferis, kas teica, ka varētu busiņā ar citiem pasažieriem ņemt arī mani un suni un vest uz Nīderlandi, uzstāj, ka Vācijā obigāti sunim jābūt būrī. Vai tā tiešām ir? Kāda ir braukušo pieredze?
Paldies!
zazii_galka
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 16 Oct 2010, 13:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Noteikumi suņa pārvadāšanai auto

Postby donna-tonna » 16 Oct 2010, 15:51

LV spēkā ir Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumi (izlasīt tos var NAISā, ja nav tā, tad www.likumi.lv), tur nav daudz, patiesībā nekā gandrīz tur nav... Bet, ja runa ir par noteikumiem dzīvnieku pārvadāšanai citā valstī, tad tur ir jāmeklē un jālasa atiecīgās valsts likumdošana. Es ar suņiem DE esmu bijusi tikai ar vieglo auto, nekādi būti tad netika lietoti, bet pieļauju, ka uz busiem varētu atteikties šādi noteikumi. Ļti daudz izstāžu braucienu organizētāji pieprasa suņus likt būros, nepieļaujot nekādas atkāpes. Tā ir drošāk.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron